רווחי נדידה ב 199 מדינות ברחבי העולם!

כרטיס SIM הבינלאומי של SIMTRAVEL – פועל ברוב ארצות העולם. תוכלו ליהנות מתקשורת סלולרית בארה”ב, ברוב מדינות אירופה, במזרח הרחוק, בטורקיה ובעוד 199 ארצות נוספות (ב-160 ממדינות אלו לא תשלמו על השיחות הנכנסות, אם תשתמשו בכרטיס SIMTRAVEL. בארצות האלה, תמיד תהיו זמינים ותוכלו לקבל שיחות, גם אם חשבון הכרטיס שלכם לא טעון.

נדידה למפעילי SimTravel

היתרונות שלנו

קל לשמור על כסף

פשוט תשוו עלות השיחות באמצעות SIMTRAVEL עם שירותי הרואומינג של חברות סלולר ישראליות ותתחילו לחסוך בשיחות בחו”ל.

קל לשימוש

מפת כיסוי רחבה, מספר אחד ויחיד בכל הארצות, תוקף לא מוגבל, שיטת טעינה נוחה באמצעות כרטיס אשראי – התנסו בנוחות של תקשורת GSM איכותית.

קל לשמור על קשר

פשוט תשוו עלות השיחות באמצעות SIMTRAVEL עם שירותי הרואומינג של חברות סלולר ישראליות ותתחילו לחסוך בשיחות בחו”ל.

לא רוצים להשאר בלי דרכים לתקשר ולבזבז כסף בחוייל?

אם כך, כרטיס ה- sim של Simtravel לתיירים הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך!

לא משנה מה הספקים המקומיים מציעים כיום, עלויות השיחות הבינלאומיות בחו”ל נותרות גבוהות באופן בלתי מתקבל על הדעת. המחירים אצל הספקים המקומיים נמוכים יותר, אך בכל זאת משמעותיים. מכח ההרגל, לפני כל נסיעה אנו מוציאים סכום מופרז של כסף על איזון החשבון ועל רואומינג, ובחו”ל אנו נלחצים בנוגע לעלות השיחות הבינלאומיות – כמה כבר בזבזנו, האם עוד לא נחסמנו? באפשרותכם לשכוח על אי-נעימויות אלו אם תבחרו בכרטיסי Sim-travel לנסיעותיכם.

Simtravel זהו כרטיס מיוחד בשביל רואומינג ותקשורת בחו”ל. הכרטיס מציע שיחות נכנסות חינם ב-160 מדינות, תעריפים נמוכים לשיחות היוצאות, ללא דמי מנוי, מספר יחיד ותקשורת באיכות גבוהה ביותר מ-199 ארצות בעולם.

Simtravel הפתרון האידאלי כשמדובר בשיחות בינלאומיות. כרטיס ה-SIM לתיירים חיוני לכל החברות אשר עובדיה טסים באופן קבוע לחו”ל, עבור מטיילים נלהבים ובעבור אלה היוצאים מגבולות המדינה לעיתים רחוקות. כפי שניתן לראות בפועל, אפילו טיסה אחת לחו”ל מצדיקה קניית כרטיס SIM – שהרי כך תוכל לחסוך על שיחות בינלאומיות!

Simtravel – זה חסכוני, נוח ומודרני. עלויות הרואומינג – כבר לא כאב הראש שלך!