שירותי החברה

רבים מאיתנו כבר רגילים לנסוע לחו”ל לטיול, לאתרי נופש, לעבודה, או ליצירת קשרים עסקיים. בעבר היינו צריכים לדאוג לפני כל נסיעה לכרטיסי הטיסה, לביטוח, לבתי המלון וכד’. היום חשות לא פחות, לדאוג לתקשורת נוחה ומשתלמת מחו”ל למשפחה ו/או לעבודה.
אם אתם לא רוצים להיפרד ממכשיר הטלפון הנייד שלכם ומעונינים להיות מקושרים בכל מקום, מכל מקום, לכל מקום, עלות השיחות שלכם יכולה לשבור שיאים. בדיקת המחירים של שירותי Roaming ישראליים מגלה, שצריך לשלם כסף רב על התענוג להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות.
יש לנו הפתעה בשבילכם!
בדרך כלל, שימוש בטלפון נייד בחו”ל דורש שירותי Roaming שמקבלים מספק מקומי לתקשורת סלולרית. אבל יש גם אפשרות אחרת!
טלפון נייד בחו”ל יעלה לכם הרבה פחות, אם תבחרו בכרטיס SIM בינלאומי (SIMTRAVEL ). לכרטיסי SIM לתיירים יש מגוון רחב של יתרונות בולטים בהשוואה לחבילות בינלאומיות שמציעים ספקי תקשורת סלולרית אחרים.

האתר הזה מיועד לכל התיירים, לאנשי עסקים ולכל אדם אחר שעומד לנסוע לחו”ל לשהייה קצרה או ארוכת טווח באתרי נופש או בזירת העסקים. דרך האתר הזה ניתן לקבל שירותי SIMTRAVEL.
במראה החיצוני כרטיסי סים לתיירים (SIMTRAVEL ) נראים כמעט זהים לכרטיסי סים של ספקים ישראלים. אבל בפועל הם מאפשרים לקבל שירותי תקשורת סלולרית בינלאומית בעלות הרבה יותר נמוכה לעומת שירותי Roaming של ספקים ישראלים. לדוגמה, השיחות הבינלאומיות עם טורקיה בעזרת lSIMTRAVEL יעלו לכם כמעט אותו המחיר שאתם משלמים על שיחות ארציות פנימיות לספקים ישראליים הגדולים כמו פלפון, אורנז’ או סלקום.

 

 יתרונות של כרטיס סים בינלאומי SIMTRAVEL card

כרטיס הסים הבינלאומי האחיד SIMTRAVEL עובד ברוב מדינות העולם! בעזרת כרטיס זה תקבלו שירותי תקשורת בינלאומית ברוסיה,אוקראינה טורקיה ובעוד יותר מ 195 מדינות.
בזכותו הכרטיס סים (SIMTRAVEL) תקבלו שיחות נכנסות ב8 13  מדינות בחינם! תוכלו לקבל שיחות אפילו כאשר בחשבון שלכם לא נשאר כסף כלל. בכל מצב האופציה להתקשר אליכם תישמר. בעוד77ממדינות העולם שיחות נכנסות עם כרטיס סים בינלאומי יעלו לכם מ-10 עד 25 unit בדקה.
שיחות יוצאות מישראל לרוב המדינות עולות ממוצע כ-45 unit לדקה.
אין הגבלת תוקף הפעילות של כרטיס סים בינלאומי (SIMTRAVEL).
אין תשלומי מנוי, תשלומי חובה או תשלומים מוסתרים למשתמש בכרטיס סים בינלאומי. הכרטיס שומר על תוקפו לתקופה בלתי מוגבלת.
SIMTRAVEL מעניק לכם מספר טלפון קבוע ואחיד לכל הנסיעות.
איכות התקשורת בטכנולוגיה GSM היא מעולה. במידה וכרטיס סים עובד במצב אוטומטי במכשירכם הנייד, הוא בוחר מקורות מידע הטובים ביותר מבין הקיימים במרחב המקומי.
כרטיס סים עובד גם במסגרת G3 (יפן, דרום קוראה)

כרטיסי סים עושים תקשורת סלולרית בינלאומית שווה לכל כיס.

יתרונות של SIMTRAVEL
שיחות או הודעות SMS נכנסות במדינות רבות לא עולות כלום או מוצעות במחירים הרבה יותר זולים לעומת שירותי Roaming מספקי תקשורת אחרים. ההבדל במחירים כל כך משמעותי שלגמרי מכסה הוצאות רכישה של כרטיס סים (SIMTRAVEL) ותמיד מביא חיסכון ניכר בהוצאות לשיחות בינלאומיות.
Roaming בינלאומי לצורך הפעלה כרטיסי סים של ספקים ישראלים צריך לחבר במיוחד. לכרטיס סים בינלאומי (SIMTRAVEL) אין בזה צורך, כי תשתית כבר קיימת בכל העולם. כרטיס סים בינלאומי מאפשר לקבל שיחות נכנסות אפילו אם אין לכם בחשבון כסף כלל. כך שכרטיסי סים בינלאומיים לתיירים זה לא רק עניין של מחיר זול, אלא גם של שירות נוח מאוד! אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות לטיולים, תקשורת סלולרית איכותית במגוון רחב של ארצות, כולל מצריים, טורקיה,רוסיה אוקראינה (בסך הכל יותר מ-195 מדינות).

עכשיו אתם יכולים לבחור…

לשלם ביוקר לספקי תקשורת סלולרית מקומיים או לחסוך בכל שיחה בלי להתפשר באיכות התקשורת. אתם יכולים לבחור האם להשתמש בשירותי Roaming של חברות ישראליות או לרכוש כרטיס סים בינלאומי לתיירים SIMTRAVEL. התקשורת סלולרית בחו”להופכת להיות נוחה, פשוטה ומשתלמת כאשר אתם בוחרים בכרטיסיSIMTRAVEL.

יתרונות SIMTRAVEL בהשוואה לכרטיסי SIM מקומיים

• אין צורך לרכוש כל פעם כרטיס מקומי חדש
• שיחות יוצאות לישראל ב – SIMTRAVEL זולות יותר ממחירים של ספקי תקשורת מקומיים.
• אין צורך בכל פעם להודיע לקרובים ולבני משפחה על מספר טלפון חדש. מספיק להודיע פעם אחת על מספר הטלפון של כרטיס SIM בינלאומי לתיירים (SIMTRAVEL).
• עם כרטיס SIMTRAVEL תקבלו חומר הדרכה בשפה הרוסית, שאינו מופיע בכרטיסי SIM מקומיים.
תתחילו לחסוך…
תכניסו כרטיס SIM בינלאומי למכשיר הנייד שלכם מיד כשהגעתם ליעדכם. כרטיסי SIM בינלאומיים לתיירים (SIMTRAVEL) זהים במראה החיצוני שלהם לכרטיסי SIM של חברות ישראליות והשימוש בהם נוח וקל.
שימוש בכרטיסי SIM לתיירים פשוט ומשתלם ביותר! זאת הסיבה לכך שהתקשורת הסלולרית הבינלאומית בעזרת כרטיסSIMTRAVEL הופכת להיות כל כך פופולרית בישראל.

הכרטיס המהפכני הזה מאפשר לנהל שיחות בינלאומיות בתעריפים הנמוכים ביותר ולהרגיש בשליטה מלאה על חשבון הטלפון הנייד שלכם. כרטיסי SIM לתיירים מעניקים איכות תקשורת מעולה ברוב מדינות העולם, כולל מצריים, טורקיה, רוסיה, אוקראינה (ביותר מ-195 מדינות).
וכל זה במחירים הרבה יותר נמוכים משירותי Roaming של ספקים ישראליים.
אז למה שלא לרכוש כרטיס SIM בינלאומי לתיירים SIMTRAVEL?
הוא חוסך לכם בכל דקת השיחה!
כרטיס SIM זמין, שניתן לרכוש כמעט בכל מקום.
זמינים גם כרטיסי השלמת זמן, למקרה שתוך כדי נסיעה זמן הכרטיס אוזל. בנוסף יש לדעת, כי בכל אחת מ-195 ארצות העולם דרך האינטרנט ניתן להשלים כרטיסי SIM בינלאומיים SIMTRAVEL.
אין סיכוי שתישארו ללא תקשורת סלולרית עם הכרטיס SIM הזה.
אם יש לכם שאלות, תתקשרו אלינו וצוות אנשי השירות שלנו ישמח לספק לכם תשובות והסברים על כרטיס SIM בינלאומי לתיירים SIMTRAVEL.

אתם רק צריכים להצטרף, וכבר אתם נהנים מחידוש עולמי!

טל. 36594707 972

תעריף

שיחת
Simravel
0,00
0.00
י"ח
(1 י"ח = 4.4₪)
0,00
0.00
GPRS SimTravel (מחיר לכל 1 MB):
מפעיל
מחיר 1MB
SMS
SMS דרך תפריט ה- SIM:
0.44

תוכלו לשלוח הודעות SMS מתוך תפריט כרטיס ה-SIM של SIMTRAVEL שלכם מכל ארץ בעולם במחיר אחיד של 0.44 ₪.

אין צורך בחיבור.

כנסו לתפריט של טלפון הנייד שלכם ובחרו בסעיף SIMTRAVEL. תוכלו למצוא אותו בתפריט הראשי, ביישומים או במשחקים (תלוי בסוג הטלפון שלכם).
כנסו אל הסעיף, בחרו בתת-סעיף SEND SMS
לאחר מכן הכניסו את תוכן ההודעה ורשמו את ההודעה באנגלית בלבד, מספר הטלפון במתכונת בינלאומית ולחצו על OK, למשל:
972522744733+

1 י"ח = 4.4


מחיר כולל מע"מ ( מע"מ=0% ) התעריפים זהים בחיוג אל נייח ונייד עיגול השיחה הינו ל- 60 שניות